Aktualności

REL: Przedsiębiorczość. ZaLOGUj się w biznesie – rozstrzygnięcie konkursu.

REL: Przedsiębiorczość. ZaLOGUj się w biznesie – rozstrzygnięcie konkursu.

11.06.2024r.  odbyło się podsumowanie  konkursu „REL: Przedsiębiorczość. ZaLOGUj się w biznesie”, w którym uczniowie siódmych i ósmych klas szkół podstawowych z powiatu będzińskiego mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności twórcze.

Konkurs miał na celu promowanie przedsiębiorczości oraz rozwijanie kreatywności i innowacyjności wśród młodych ludzi.  Konkurs Honorowym Patronatem objął Starosta Będziński Sebastian Szaleniec.

Uczennica klasy siódmej, Magda Jarecka zdobyła pierwsze miejsce. Przesłane przez nią konkursowe logo i hasło, wyróżniały się dynamiką i oddawały istotę przedsiębiorczości. Uczennica Weronika  Czekaj została doceniona za udział w konkursie. Jej logo i hasło były pomysłowe i zachęcały do przedsiębiorczego działania.

Gratulujemy obu uczennicom i życzymy dalszych sukcesów w ich twórczej drodze!

Alicja Nimirska